Arslan Damper Renault Trucks’ın onaylı üst yapıcısı odu

Medya

Arslan Damper sektörün lider şasi araç üreticilerinden Renault Truck’un onaylı üst yapıcıları arasında yerini aldı.

Renault Trucks’ın kriterlerini yerine getirerek “Onaylı Üst Yapıcı” olmaya hak kazanan Arslan Damper, Renault Trucks Türkiye Ürün Yönetimi Müdürü Ömer Onay ve Ürün Teknik Sorumlusu Ercüment Gül’ün yaptıkları proses denetimleri ve Renault Trucks Fransa Ürün Kalite bölümü yetkililerinin ürün denetim çalışmaları sonucunda onay sürecini başarıyla tamamladı. 


Renault Trucks heyetinin fabrikamızda yaptığı değerlendirmeler sonucunda, Arslan Damper Renault Trucks Türkiye’nin onaylı üst yapıcıları olmaya hak kazandı. Arslan Damper Genel Müdürü Engin Arslan, “ Türkiye’de gelişen üst yapı sektörünün gereklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Üst yapıcı olarak kalitemizi ürünlerimize yansıtmaya çalışıyoruz. Bu süreçte Renault Trucks ile yaptığımız uygulamalı çalışma sonucunda onay sürecini tamamladık. Kalite standartlarını artırmak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşterilerimiz onaylı üst yapıcı ile çalışmanın avantajlarından yararlanacaklar” şeklinde konuştu.

 

Renault Trucks Ürün Teknik Sorumlusu Ercüment Gül, “Onaylı üst yapıcı süreci zorlu bir süreç olup, karar aşamasında izleyeceğiniz strateji son derece önemlidir. Bilindiği üzere yakın gelecekte müşterilerimiz onayı olmayan bir üst yapı firması ile çalışamayacaklar ve Renault Trucks’ın onay vermediği bir araç üstü ekipman firması ise Renault Trucks markalı araçlara üstyapı üretemeyecektir” dedi ve ekledi “Belirlediğimiz kriterlere sahip daha fazla üstyapı firmasına onay verebilmek, müşterilerimiz açısından alternatif sağlayacak bir avantaj olacaktır. Ancak diğer yandan biz bu onay ile üst yapının sorumluluğunu da almış oluyoruz. Müşterilerimizin ileride problem yaşayacağı, kalite standartlarımıza uygun olmayan bir araç üstü ekipmana sahip olmamaları için onaylı firmalarımızı seçerken titiz davranmaya devam edeceğiz.”

Renault Trucks, 2013 yılında onaylı üst yapı sürecine hızla devam edecek ve bu alanda üst yapı firma ziyaretlerini sürdürecektir. Onay alan firmalara, Renault Trucks tarafından gerekli bütün bilgi paylaşımları yapılarak, üst yapı üretim ve montaj sürecinde tam destek sağlanacak, tamamlanmış ürünlerde de müşteri hakları Renault Trucks tarafından korunacaktır.

Bize Ulaşın:
  • Adres: Ender Yorgancılar Sk. No: 5 Aliağa Organize Sanayi Bölgesi Aliağa/İZMİR
  • Tel: 0.232.621.51.01
  • E-Posta info@arslandamper.com.tr
ARSLAN DAMPER
Kurulduğu ilk günden bu yana kaliteli üretim, satış sonrası hizmetler ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden oluşan üstün hizmet anlayışını kendine felsefe edinen Arslan Damper, Kazancını sürekli yatırıma dönüştüren bir firma olarak faaliyetlerine 2008 yılında Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde (ALOSBİ) kurduğu 12,500 m2’si kapalı olmak üzere 25,000 m2’lik alan içerisinde modern teknoloji ile donatılmış tesislerinde uzman kadrosu ile yoluna devam etmektedir. devamı
Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | KVKK - Aydınlatma Metni | Başvuru ve Bilgi Talep Formu
copyright @ ARSLAN DAMPER MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2014