Arslan Damper “ Kalitede Süreklilik Önemli”

Medya

Arslan Damper 2013’le birlikte teslimatları hızlandırdı. Türkmenistan’a ihraç edilen 30 adet Yarım Boru Tipi Damper için teslimat töreni düzenlendi.

1981 yılından buyana 100 kişilik kadro ile kaliteden ödün vermeden hizmet anlayışını sürdürmeye devam eden Arslan Damper; damper, treyler, hidrolik sıkıştırmalı çöp aracı, hook-lift, lowbed, konteynır, çöp kağıt konteynırları üretimi gerçekleştiriyor. Firmanın temel ilkesi ise, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlayacak kalitede ürünler sunmak ve kalite standartlarını yükseltmek. Ford Otosan, BMC AŞ. Ve Renault Trucks’ın onaylı üst yapıcısı olan firma şasi araç üreticileri ile birlikte ürün proseslerini sürekli güncel tutmakta ve geliştirmektedir.

Yasal standartlar ve mevzuat koşulları ile ilgili uyumlu bir kalite yönetim sisteminin etkin şekilde kullanılması, sürekli iyileştirilmesi için gerekli kaynakların sağlanması ve tüm çalışanların katılımı, eğitimi ve gelişimi temel prensibimizdir diyen Arslan Damper Satış Pazarlama Sorumlusu Murat Aydemir, “Geçen sene ARGE çalışmasını bitirdiğimiz hafif tip Hardox gövdeli Mega Hurda Dorsemizi pazara çıkarttık. Çok olumlu geri dönüşler aldık. Çalışmalarımız kısa sürede karşılığını aldı ve siparişe dönüşmeye başladı. Damper modellerimizde ise sürücü hatalarına karşı güvenlik tedbirlerini artırdık. Üstlendiğimiz her projede firmamızı bir adım ileriye taşımayı ilke edindik ” diyerek sözlerini şu şekilde sürdürdü:

Tam müşteri memnuniyeti

“Ürünlerimizi geliştirmek ve bunları müşteriye en uygun şekilde sunmak bizim için çok önemli. Müşteri beklentileri doğrultusunda ürettiğimiz ürün ve karşıladığımız hizmetlerin tümünü, en verimli ve ekonomik şekilde, istenilen zaman süreci içerisinde müşteriye sunarak tam müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. Bizim için her müşteri yeni bir proje demek. Ve her müşterinin çalışma sahasını, taşıyacağı malzemeyi ve kullanacağı yol güzergahını hesaba katarak imalat proseslerimizi belirliyoruz.”

“Kalitede sürekliliği sağlamak için, teknik teknolojik gelişmeleri takip etmeyi, faaliyetimiz sırasında iş sağlığı ve güvenliği şartlarını yerine getirmeyi ve tüm çalışanların sisteme katılımını sağlamayı taahhüt ediyoruz.” Müşterilerinin beklentileri doğrultusunda, en iyiyi hedeflediklerini belirten Aydemir, “Sürekli gelişim anlayışı içinde yenilikleri ve teknolojiyi takip edip sisteme adapte etmeyi, sektörümüzdeki teknik ve teknolojik her türlü gereksinimi sağlayarak kurumsal kimliğimizi ortaya koyabilmeyi amaçlıyoruz.” Kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaya önem verdiklerini ifade eden Aydemir, “ 500 m2 lik alanda başlamış olduğumuz faaliyetimize bugün 12500 m2 kapalı alan ve 12500 m2 açık alan ile devam etmekteyiz.”

Bize Ulaşın:
  • Adres: Ender Yorgancılar Sk. No: 5 Aliağa Organize Sanayi Bölgesi Aliağa/İZMİR
  • Tel: 0.232.621.51.01
  • E-Posta info@arslandamper.com.tr
ARSLAN DAMPER
Kurulduğu ilk günden bu yana kaliteli üretim, satış sonrası hizmetler ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden oluşan üstün hizmet anlayışını kendine felsefe edinen Arslan Damper, Kazancını sürekli yatırıma dönüştüren bir firma olarak faaliyetlerine 2008 yılında Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde (ALOSBİ) kurduğu 12,500 m2’si kapalı olmak üzere 25,000 m2’lik alan içerisinde modern teknoloji ile donatılmış tesislerinde uzman kadrosu ile yoluna devam etmektedir. devamı
Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | KVKK - Aydınlatma Metni | Başvuru ve Bilgi Talep Formu
copyright @ ARSLAN DAMPER MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2014