Arslan Damper Mercedes Benz Türk’ün tavsiyeli üst yapıcısı odu

Medya

Arslan Damper sektörün lider şasi araç üreticilerinden Mercedes Benz Türk’ün tavsiyeli üst yapıcıları arasında yerini aldı.

Mercedes Benz'in kriterlerini yerine getirerek “Tavsiyeli Üst Yapıcı” olmaya hak kazanan Arslan Damper, kalite standartlarını Mercedes Benz Türk standartlarına yükseltti. Mercedes'in yeni yapılanma sürecine araç üstü ekipman üreticisi olarak yerini alan Arslan Damper üretim proseslerini Mercedes'e uyumlu hale getirdi. Özellikle kamu kurumları için üretilen 8 m3, 12 m3, 14 m3 Havuz ve Köşeli Tip Damperin yanı sıra Su Tankeri, Kar Bıçağı, Tuz Serici gibi kamu hizmet çözümleri ile iki firma karşılıklı güç birliği yaptı.

 

Bize Ulaşın:
  • Adres: Ender Yorgancılar Sk. No: 5 Aliağa Organize Sanayi Bölgesi Aliağa/İZMİR
  • Tel: 0.232.621.51.01
  • E-Posta info@arslandamper.com.tr
ARSLAN DAMPER
Kurulduğu ilk günden bu yana kaliteli üretim, satış sonrası hizmetler ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden oluşan üstün hizmet anlayışını kendine felsefe edinen Arslan Damper, Kazancını sürekli yatırıma dönüştüren bir firma olarak faaliyetlerine 2008 yılında Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde (ALOSBİ) kurduğu 12,500 m2’si kapalı olmak üzere 25,000 m2’lik alan içerisinde modern teknoloji ile donatılmış tesislerinde uzman kadrosu ile yoluna devam etmektedir. devamı
Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | KVKK - Aydınlatma Metni | Başvuru ve Bilgi Talep Formu
copyright @ ARSLAN DAMPER MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2014