Türkmenistan’a 30 adet damperli kamyon teslimatı yapıldı

Medya

Arslan Damper 2013’le birlikte teslimatları hızlandırdı. Türkmenistan’a ihraç edilen 30 adet Yarım Boru Tipi Damper için teslimat töreni düzenlendi.

Arslan Damper 2013’le birlikte teslimatları hızlandırdı. Türkmenistan’a Günay Kaya firması ile birlikte ihraç edilen 30 adet Havuz Tipi Damper için Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde (ALOSBİ) yer alan Arslan Damper tesislerinde teslimat töreni düzenlendi. Törene Arslan Damper Genel Müdürü Engin Arslan, Günay Kaya Satış Müdürü Levent Besesler ve Ford Otosan Türk Cumhuriyetleri Kamyon Satış Bölge Sorumlusu Ferit Delikan katıldı.

Teslimatta basın mensuplarına bilgi veren Engin Arslan, “Ford Cargo 3535 D araç üzerine 14 m3 Yarım Boru Tipi damper imalatı gerçekleştirdik. Günay Kaya firması ile birlikte güzel bir çalışma yaptığımıza inanıyorum. İlk 30 adetin ardından yeni siparişlerin geleceğini düşünüyorum. Kalite standartları olarak imalatını yaptığımız ürünler bölgede kullanılanların üzerinde. Günay Kaya firmasına Türkmenistan’da başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. Ford Bölge Sorumlusu Ferit Delikan ise “Türkmenistan iyi bir Pazar ve Ford olarak bu pazarda daha güçlü yer almak için bölgeyi bilen, tanıyan ve servis imkanları sağlayabilecek bir partner ile yola çıktık. Ford olarak ihracat rakamlarını yüzde 50 artırmayı hedefliyoruz. Bunun yolu güçlü bayilerden geçiyor” dedi. Ağustos 2012’den itibaren Türkmenistan’ın Ford Yetkili Satıcısı olan Günay Kaya’nın yakın coğrafyalarda zaman içerisinde boy gösterebileceğinin sinyallerini verdi.

Türkmenistan canlı bir pazar

Türmenistan pazarının son derece hareketli olduğuna değinen Levent Besesler, “inşaat, hafriyat, maden ve alt yapı çalışmaları çok hızlı devam ediyor. Daha önce bölgede hakim olan Rus ve Çin kamyonlarının kalite standartlarının düşük olması bizim için avantaj olacak. Performans, yakıt ve kaliteli olmanın yanında fiyat avantajımızın olacağını düşünüyorum. Üst yapı konusunda da Ford’un onaylı üst yapıcısı Arslan Damper’i seçtik” şeklinde konuştu.

Fotoğraf alt yazısı:Arslan Damper Genel Müdürü Engin Arslan, Günay Kaya Satış Müdürü Levent Besesler ve Ford Otosan Türk Cumhuriyetleri Kamyon Satış Bölge Sorumlusu Ferit Delikan (soldan sağa)

Bize Ulaşın:
  • Adres: Ender Yorgancılar Sk. No: 5 Aliağa Organize Sanayi Bölgesi Aliağa/İZMİR
  • Tel: 0.232.621.51.01
  • E-Posta info@arslandamper.com.tr
ARSLAN DAMPER
Kurulduğu ilk günden bu yana kaliteli üretim, satış sonrası hizmetler ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden oluşan üstün hizmet anlayışını kendine felsefe edinen Arslan Damper, Kazancını sürekli yatırıma dönüştüren bir firma olarak faaliyetlerine 2008 yılında Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde (ALOSBİ) kurduğu 12,500 m2’si kapalı olmak üzere 25,000 m2’lik alan içerisinde modern teknoloji ile donatılmış tesislerinde uzman kadrosu ile yoluna devam etmektedir. devamı
Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | KVKK - Aydınlatma Metni | Başvuru ve Bilgi Talep Formu
copyright @ ARSLAN DAMPER MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2014