Arslan Damper’den Yalım Grubuna 30 m3’lük Çözüm

Medya

Araç üstü ekipman sektörünün lider firması Arslan Damper Ege’nin lider hafriyat firmalarından Yalım Grubu’na 30 m3’lük Havuz Damperile çözüm ortağı oldu.

Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde (ALOSBİ) yer alan Arslan Damper fabrikasında gerçekleştirilen teslim törenine Şensan Otomotiv Satış Yöneticisi Ali Erez, Arslan Damper Genel Müdürü Engin Arslan, Yalım Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Yalım, Man Ege Bölge Koordinatörü Ataç Şeran ve Şensan Otomotiv Satış Müdürü Ahmet Demir katıldı. (Soldan Sağa)

Arslan Damper Genel Müdürü Engin Arslan, “Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteren müşterilerimiz var. Ve her müşteri farklı lokasyonlarda faklı malzemeleri taşıyor. Müşterimizin istekleri dahilinde farklı çözümlere yöneliyoruz. Yalım Grubu’na Haziran ayı içerisinde yapacağımız 24 adet Havuz Tipi Damper’lerin ilk parti teslimatını gerçekleştirdik. Ay sonuna kadar tamamı teslim edilecek. Damper gövdeleri Hardox 450 (taban 10 mm, yanlar 8 mm) malzemenden imal edildi. Damper ana gövdesine ek olarak 4 m3 ilave ile 30 m3 hacim yakaladık. Arslan Damper yeni dönemde yeni projelerle Türkiye’nin öncü firmalarına çözüm ortağı olmaya devam edecek” şeklinde konuştu.

Yalım Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Yalım ise Arslan Damper tesislerinde yaptığı incelemeler sonucu bir açıklama yaptı: “ Türkiye’de bu ölçekte üst yapı imalatçısı bulmak zor. Yalım Grubu olarak yaptığımız yatırımlarda adetli araç alımları gerçekleştiriyoruz. Bu yılın ilk döneminde araç parkımıza 24 adet damperli kamyon alımı gerçekleştirdik. Üst yapıları Arslan Damper tesislerinde imal edildi. Çalışacağımız sahayı üst yapıcı arkadaşlarla masaya yatırdık ve 30 m3’lük Havuz Tipi Hardox damperlerle en iyi çözümü elde edeceğimize karar verdik. Bizim için önemli olan araçlarımızın üst yapılarını bir an önce hafriyat sahasında görmekti. Bu gün araçlarımızı teslim alıyoruz. Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum.”

Bize Ulaşın:
  • Adres: Ender Yorgancılar Sk. No: 5 Aliağa Organize Sanayi Bölgesi Aliağa/İZMİR
  • Tel: 0.232.621.51.01
  • E-Posta info@arslandamper.com.tr
ARSLAN DAMPER
Kurulduğu ilk günden bu yana kaliteli üretim, satış sonrası hizmetler ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden oluşan üstün hizmet anlayışını kendine felsefe edinen Arslan Damper, Kazancını sürekli yatırıma dönüştüren bir firma olarak faaliyetlerine 2008 yılında Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde (ALOSBİ) kurduğu 12,500 m2’si kapalı olmak üzere 25,000 m2’lik alan içerisinde modern teknoloji ile donatılmış tesislerinde uzman kadrosu ile yoluna devam etmektedir. devamı
Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | KVKK - Aydınlatma Metni | Başvuru ve Bilgi Talep Formu
copyright @ ARSLAN DAMPER MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2014