Uluova İnşaat’ın tercihi Arslan Damper

Medya

Arslan Damper Ankara’nın köklü firmalarından Uluova İnşaat’a ilk parti damper teslimatlarını gerçekleştirdi. 

Araç üstü ekipman konusunda tedarikçisi olarak Arslan Damper’i tercih eden Uluova İnşaat’a 10 adet Havuz Tipi Damper teslimatı gerçekleştirildi. Teslimatlarla ilgili konuşan Arslan Damper Yurtiçi Satış ve Pazarlama Sorumlusu Dünya Karaağaç “ Ağır çalışma koşulları göz önünde bulundurularak Uluova İnşaat’a üretilen damperlerin gövdeleri SSAB üretimi aşınma plakası Hardox 450’den imal edilmiştir. Damperlerimiz 26 m3 olarak projelendirilmiştir. Uluova İnşaat’ın bu proje kapsamında ilk parti teslimatımızı gerçekleştirdik, yıl sonuna kadar yapacağımız teslimatlarla 30 adede tamamlanacak. Uluova İnşaat gibi büyük projelere imza atmış bir firmanın tedarikçisi olmak ve uzun soluklu projelerde yer almaktan gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

1984 yılında Ankara’da kurulan Uluova İnşaat ve Mak. San. Ltd. Şti. kuruluşundan bu yana Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğüne Gölet, Sulama, Taşkın Koruma; Karayolları Genel Müdürlüğüne Yol, Köprü ve Sanat Yapıları; Makine Kimya Endüstrisi (MKE) Genel Müdürlüğüne, sanayi tesisi; TEKEL Genel Müdürlüğüne hizmet binaları; ETİ Holding A.Ş.ye Dekapaj; Türkiye Elektrik Kurumu (TEAŞ-TEDAŞ) Termik Santraline Tünel, Yol, Kül barajı; İl Özel İdarelerine Gölet, Yol; Ankara Büyükşehir Belediyesine çeşitli yağmur suyu ve atık su kolektörleri, İstanbul Büyükşehir belediyesine Ortaköy vadisi düzenlenmesi işi kapsamında bina inşaatları, kolektörler, fore kazık imalatları projelerini başarı ile tamamlamıştır.

 

Bize Ulaşın:
  • Adres: Ender Yorgancılar Sk. No: 5 Aliağa Organize Sanayi Bölgesi Aliağa/İZMİR
  • Tel: 0.232.621.51.01
  • E-Posta info@arslandamper.com.tr
ARSLAN DAMPER
Kurulduğu ilk günden bu yana kaliteli üretim, satış sonrası hizmetler ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden oluşan üstün hizmet anlayışını kendine felsefe edinen Arslan Damper, Kazancını sürekli yatırıma dönüştüren bir firma olarak faaliyetlerine 2008 yılında Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde (ALOSBİ) kurduğu 12,500 m2’si kapalı olmak üzere 25,000 m2’lik alan içerisinde modern teknoloji ile donatılmış tesislerinde uzman kadrosu ile yoluna devam etmektedir. devamı
Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | KVKK - Aydınlatma Metni | Başvuru ve Bilgi Talep Formu
copyright @ ARSLAN DAMPER MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2014